top of page

Market Research Group

Public·78 members

Vllaznia Skënderbeu 2022 22.12.2023


30 pri 2022 — Follow the Abissnet Superiore live Football match between Vllaznia and Skënderbeu with Eurosport. The match starts at 2:45 PM on April 30th, ...


Vlen të theksohet se Mensah ka humbur një rast të pastër shënimi, falë ndërhyrjes së Zogoviç. Korçarët po kalojnë një krizë rezultatesh dhe ndodhen në vendin e fundit të klasifikimit me vetëm 16 pikë dhe qëllimi kryesor është të mbijetojnë dhe këtë sezon. Nga ana tjetër, Vllaznia ende shpreson te fjala “titull”, edhe pse ndodhet 12 pikë larg nga Tirana e vendit të parë. Gjithsesi, në rast të një fitoreje sot, shkodranët do t’i kenë sytë nga sfida midis Tiranës dhe Laçit, duke shpresuar te një fitore e kurbinasve. KF Skënderbeu - KF Vllaznia KF Skënderbeu. vllaznia; February 13, 2022; Abissnet Superiore. Rezultati. April 30, 2022 · 1 - 0. N/A. KF Vllaznia vs KF Skënderbeu 1-0 · February 25, 2022 ... Vllaznia-Skënderbeu Volej Meshkuj 3-2. Kupa e - YouTube 24:40Vllaznia-Skënderbeu Volej Meshkuj 3-2. Kupa e Shqipërisë-18 nëntor 2022(Seti i katërt dhe pestë)YouTube · Veriu Sport · 19 nën 2022 Live Scores - Live Sports Results by xScoresAPI (JSON or XML) Live Data Feed Real time data feed solutions for sports data statistics, media and Internet companies in JSON or XML format API. For more information about our products and services please Click here Services For information regarding advertising, employment, results or general enquiries please Contact Us Mobile Apps Our app is now available on Google Play. Social Media Privacy Policy Contact Us News You can always use our old site. Skenderbeu Korca, 30.04.2022 - H2H stats, results, odds 30 pri 2022 — Superliga: Vllaznia - Skenderbeu Korca. Find the Vllaznia v Skenderbeu Korca head-to-head record, latest results, odds comparison and ... KF Skenderbeu Korce (1-0), 2022-04-30, Futbol, Kategoria SuperioreVllaznia Shkoder - KF Skenderbeu Korce Arnavutluk, Kategoria Superiore, maç Vllaznia Shkoder - KF Skenderbeu Korce, başlangıç zamanı 2022-04-30 14:45:00 uluslararası saat. Vllaznia Shkoder Ve KF Skenderbeu Korce şampiyonaya katılır Arnavutluk. Maç stadyumda gerçekleşecek şehirdeki Loro Boriçi Stadium Shkodër, Arnavutluk. Stadyum kapasitesi Loro Boriçi Stadium 16 000 insanlar. KF Vllaznia - KF Skënderbeu, Dec 22, 2023 - Abissnet Superiore - Match sheetFacts & figures compared KF Vllaznia KF Skënderbeu Total market value €3. 40m €2. 80m ø-Market values €155k €112k ø-Age 25. 1 23. 8 National team players 0 1 Youth national team players 4 5 Foreigners 11 Club members?? Last 10 meetings Competition Matchday Date Home team Away team Attendance Result 9 Sat Oct 21, 2023 KF Skënderbeu (5. ) KF Vllaznia (7. ) 0:2 31 Sat Apr 30, 2022 KF Vllaznia (5. ) KF Skënderbeu (10. ) 1:0 22 Fri Feb 25, 2022 KF Vllaznia (4. KF Skënderbeu, Dec 22, 2023 - Abissnet Superiore - Match Age: 20 ; Citizenship: Albania Albania ; Height: 1,83 m ; Joined: Jul 1, 2022 ; Position: Defensive Midfield. KF Vllaznia – Skënderbeu Korçë: Live score, updates and KF Vllaznia – Skënderbeu Korçë: Live score, updates and head-to-head results Kategoria Superiore. Friday, 25 February, 2022. All matches. Latest matches KF ... VLLAZNIA - skenderbeu 1-0 Rrahjet e zemres - Facebook 0:33VLLAZNIA - skenderbeu 1-0 Rrahjet e zemres... #NjiJetDyNgjyraNjiSkuader Apr 30, 2022󰞋󰟠. 󰟝. VLLAZNIA - skenderbeu 1-0 VLLAZNIA ...Facebook · Vllaznit Ultras · 30 pri 2022 VIDEO – Golat e dy “kuqebluve” vendosin barazimin në Korçë, Skenderbeu dhe Vllaznia “paqe” pas 45 minutave të paraSkënderbeu dhe Vllaznia po përballen ditën e sotme në Korçë, në sfidën e javës së 22-të të “Abissnet Superiore”. Të dyja ekipet kanë si qëllim tre pikët për objektivat e tyre personal. 45 minutat e para janë mbyllur në barazim, teksa Vllaznia e drejtuar nga Plori nuk po jep akoma lojën me të cilën ajo ka domunuar kundërshtarët. Të parët kaluan në avantazh vendasit me shkodranin Nikaj në minutën e 23- ët. Nikaj është një nga prodhimet e shumta të shkollës kuqeblu të futbollit që luan në Korçë. Kuqeblutë gjejnë barazimin në minutën e 41- të me Da Silva, pas një topi të futur në zonë nga e majta nga Bulatoviç. Braziliani nuk e ka të vështirë ta shtyjë tolin në rrjetë. Miqësore me drita në Korçë/ Vllaznia mat forcën ndaj Skënderbeut të MemellitPostuar: Gusht 14, 2022 | 13:32 Vllaznia mbylli të shtunën ditët e saj pogradecare. Pas një jave stërvitje intensive dhe testit ndaj Dinamos, i mbyllur me shifrat 1-1, skuadra e Josës do të ketë edhe sot të njëjtin regjim pune, pra dy seanca në ditë. Ndërsa sot do të lërë Pogradecin dhe para së të kthehet në Shkodër do të udhëtojë edhe disa kilometra më tutje dhe do të zhvendoset në Korçë, ku në orën 19:00 do të zhvillojë miqësoren përballë Skënderbeut vendës. Më pas do të kthehen në Shkodër. Kjo miqësore do të zhvillohet nën dritat e projektorëve, ku do të dyja skuadrat do të masin forcat para startit të kampionateve respektive. Live Score, Stream and H2H results 12/22/2023. Preview match KF Vllaznia vs Skënderbeu Korçë, team, start time. Tribuna. comAlbania. Kategoria Superiore18 Matchday, Stadium: Stadiumi Loro BoriçiStatisticsPossessionShots on targetShots off targetFoulsCorner kicksFree kicksOffsidesBest bookmakersLoading... Loading... Game eventsHead - to - HeadLast 20 gamesKF Vllaznia11WinsSkënderbeu Korçë6WinsAlbania. Skenderbeu vs KF Vllaznia Shkodër - 2022-02-25 Event: Skenderbeu vs KF Vllaznia Shkodër - 2022-02-25, Artwork, Fixtures, Results, Logo, Banner, Clearart, Fanart, Poster.


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

 • rodforcoos
 • Mr. Christopher Erdmann
  Mr. Christopher Erdmann
 • Kartik Rajput
  Kartik Rajput
 • Ridhima Desai
  Ridhima Desai
 • Ojasvi Jain
  Ojasvi Jain
Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page